🌞🌳🌷Акція до свята весни. Знижки до 40%

Напередодні Свята Весни поспішаємо потішити вас суперакцією: ви можете придбати книжки видавництв: Манн, Иванов и Фербер, Альпина Паблишер, МонолитBIZZ та інші зі знижками до 40%.

Порадуйте себе та своїх близьких чудовими та корисними подарунками.

Акція діє з 1 по 7 березня!

П’ять хітів для жінок з суперзнижкою 40%

Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос

Автор: Эль Луна Сьюзи Херрик

290 грн
174
грн

 

 

 

 

 

 

Кожен з нас пише свою історію життя. Це не просто. Щоб написати її, треба зрозуміти себе, своє бачення світу і ролі в ньому. Як на нас вплинула наша сім’я, у якому середовищі ми росли, якою мірою перейняли чужі уявлення і стереотипи? Чи справді ми рівні?

Без ярликів

Автор: Морин Шике

290 грн
174
грн

 

 

 

 

 

 

 

Цілеспрямована. Сором’язлива. Лідер. Дружина. Мати. На думку Морін, ми всі живемо у рамках категорій — ярликів, які розповідають світу і нам, хто ми і якими повинні бути. Про одні ярлики ми мріємо, інших боїмося або вважаємо їх негідними себе. Але щоб наше життя було по-справжньому нашим, маємо навчитися проявлятися у цьому світі на власних умовах.

Між треба та хочу. Знайди і плекай свою пристрасть

Автор: Эль Луна

290 грн
174
грн

 

 

 

 

 

 

Щодня ми робимо вибір. Сім’я чи кар’єра, творчість чи заробляння грошей, справи чи відпочинок… треба чи хочу. Як ми вирішуємо? Чи відчуваємо глибинні прагнення, дослухаємося до внутрішнього голосу, чуємо, що підказує серце? Аби жити на повну, оберіть своє покликання, своє найпотаємніше єство, себе справжнього… Оберіть хочу!

100 способів змінити життя

Автор: Лариса Парфентьева

230 грн
138
грн

 

 

 

 

 

 

 

Усе ще чекаєш, що хтось змінить твоє життя замість тебе? На жаль, це неможливо. Лише ти сам є впорядником власної долі. Проте ніхто не казав, що тебе не можуть трохи підштовхнути в потрібному напрямку.

Книжка «100 способів змінити життя» від Лариси Парфентьєвої — це збірка історій, що надихають. Вони підкажуть тобі, як усе ж таки почати життя з чистого аркуша. Така собі «сповідь» людини, що змогла обернути своє життя на 180 градусів.

Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе

Автор: Елена Резанова

230 грн
138
грн

 

 

 

 

 

 

Цю книжку, як призналася сама авторка, вона хотіла б прочитати до того, як зважилася докорінно змінити своє життя. Бо в ній не тільки вміщено, здавалося б, уже звичні поради, «як треба» діяти, ступивши на шлях кардинальних змін, а й наведено приклади, що показують, «як не треба». І коли ви ввімкнете «режим виходу з глухого кута», то побачите, що на практиці все доволі просто — досить зробити перший крок.

Календарі зі знижкою до 30%

Розумний настінний календар на 2021 рік «Ціль! Як визначати і досягати» (в тубусі)

Автор: Smart Reading

390 грн
273
грн

 

 

 

 

 

Сплануйте свою мрію — і вона обов’язково здійсниться. Адже плануючи, ви вже частково переводите мрію з нематеріального в матеріальний світ. Цей унікальний календар складається з 12 інфографік на базі книжок-бестселерів, які матеріалізують шлях до мрії.

Розумний настінний календар на 2021 рік «Як спілкуватися з дитиною» (в тубусі)

Автор: Smart Reading

390 грн
312
грн

 

 

 

 

 

Календар «Як спілкуватися з дитиною» складається з 12 інфографік, які допоможуть мамам і татам краще зрозуміти своїх дітей, стати їм ближчими. Ви отримаєте набір інструментів для вирішення безлічі питань, що виникають при вихованні дитини.

Розумний настінний календар на 2021 рік «Чого не вчать у школі»

Автор: Smart Reading

390 грн
273
грн

 

 

 

 

 

Унікальний розумний настінний календар допоможе дитині стати більш самостійною, креативнішою, навчить успішно комунікувати з оточуючими людьми, розуміти свої емоції і керувати ними, усвідомити цінність життя і здоров’я, а також дасть відповіді на безліч інших питань, які оминають шкільні вчителі.

Матеріал, поданий у вигляді яскравих і зрозумілих інфографік, розвине м’які навички, які не формуються в звичайній шкільній системі.

Понад 2000 книжок зі знижками до 40% чекають на вас!

Акція діє тільки на книги, наявні на складі в момент замовлення.
Акція діє з 1.03.2021 до 7.03.2021 включно.