Бізнесмаги


Багато хто хоче змінити світ на краще для своїх дітей. Я ж намагаюся змінити на краще своїх дітей, щоб вони послужили світові.
Карлос Слім Елу (найбагатша людина світу в 2010—2013 рр.


Усі ми хочемо, щоб наші діти були багатими та успішними в житті. Книжка «Бізнесмаги» написана, щоб допомогти їм у цьому.

kniga-biznesmahy-yak-staty-spravzhnim-charivnykom-600x800

Screenshot_1

Перший з авторів книжки — Сергій Щербаков — фахівець з маркетингу, консультант і бізнес-тренер, власник агентства Shcherbakov SMM Agency, відомий далеко за межами України. Також він є автором популярних видань «Партизанский маркетинг в социальных сетях» та «Бизнес, попавший в шторм».

Це перша дитяча книжка Сергія українською мовою, яку він написав у співавторстві з мамою — Наталією Щербаковою, педагогом з 25-річним стажем та багатим досвідом роботи у школі.

«Бізнесмаги» — цінна знахідка для маленьких майбутніх мільйонерів. У сюжет оповідання закладено справедливу думку, що успіх досягається не за помахом чарівної палички, а виключно завдяки особистим зусиллям та постійному самовихованню. Тільки так можна отримати справжнє задоволення від результату своєї праці. Книжка розрахована на дітей від 7 до 14 років. Її мета — показати юним читачам, що чарівником стати можливо, але не за одну ніч. Усе залежить тільки від тебе!


Звичайнісінький п’ятикласник Максим Дерев’янко вірив у силу магії та дуже хотів стати чарівником. Одного разу Максим побачив запуск повітряного ліхтарика і дізнався, що той виконує записане на ньому бажання. Та є одна умова, щоб воно справдилося: ліхтарик потрібно купити за гроші, чесно зароблені власною працею. Хлопець вирішив будь-що-будь впоратися з завданням та навіть посперечався з приятелькою Марійкою, що випередить її в цьому. І почалося: власний бізнес, бійки на вулиці, інвестування в чужі проекти, магічні ритуали, зрада вчительки… Але чи виповниться бажання Максима?


ВIДГУК


Screenshot-1Оксана Буковська. Директор КМДШ, Школи, яка вчить думати у Києві, вчитель вищої категорії, кандидат педагогічних наук:

«…Дякую за книгу! Легко читається, цікава, динамічна та дуже повчальна! Як вчитель можу сказати, що її можна давати як для самостійного прочитання, так і читати частинами в класі та обговорювати події, ідеї. Книжка надихає на дії! Зараз всі говорять про компетентнісний підхід у навчанні учнів. Так ця прекрасна книга якраз спонукає до розвитку різного плану компетенцій, має виховне значення.…»


Поки книжка готується до друку видавництвом «Моноліт», у вас є чудова можливість придбати її в нашому інтернет-магазині за попереднім замовленням зі знижкою. Лише 159 грн замість 190 грн. Твоя дитина теж має бути успішною!

Screenshot_1

 

Оставить комментарий