Головна книжка і календар — планер вашої дитини. Суперкомплект!

Суперкомплект!
Головна книжка і календар-планер вашої дитини!

Унікальний комплект із книжки та календаря з яскравими інфографіками розвине м’які навички, які не формуються у звичайній шкільній системі. А можливість формулювати і записувати завдання в календарі навчить організованості і дозволить відчути себе сміливішим і самостійнішим.

Комплект із розумного календаря і збірника інфографік «Чого не вчать у школі»

780 грн
750
грн

 

Всі ми хочемо, щоб наші діти виросли розумними, розсудливими, успішними, чуйними, звичайно ж щасливими і на додачу мали міцне здоров’я. Але якщо навчання природничих наук більш-менш організовано в школі, то як бути з іншими побажаннями? Тут, безумовно, доведеться докласти зусиль батькам, озброївшись ефективним інструментом у вигляді правильної і потрібної дитячої літератури.

Книжка і календар працюють в злагодженому тандемі.


Розглянемо кожну із позицій суперкомплекту докладніше


Книжка «Чого не вчать у школі. Відповіді на найважливіші питання в інфографіці»

Турботливі батьки знайдуть на сторінках видання підказки на всі випадки, коли потрібно складні речі пояснити дитині просто і доступно. А просунуті діти розберуться з цими підказками самотужки.

Інформація викладена таким чином, що діти від 10 років зможуть зробити власні висновки щодо досить складних питань. І все це завдяки грамотно побудованим інфографікам, з яких і складається книжка.

Всього до видання «Чого не вчать у школі» увійшло 40 інфографік, кожна з яких націлена на те, щоб допомогти дитині виробити конкретний корисний навик.


Чого не вчать у школі. Відповіді на найважливіші питання в інфографіці

390 грн

 


Розумний настінний календар на 2021 рік «Чого не вчать у школі» у тубусі

У розумний календар увійшли 12 найбільш актуальних інфографік збірника, яким слід приділити особливу увагу. На кожному розвороті є місце для щоденних нотаток, фіксування досягнень, планування подальших кроків на шляху саморозвитку. Це дозволяє вести безперервну роботу над собою, що особливо важливо для формування особистості. З кожним новим місяцем дитина освоюватиме і закріплюватиме пласт нових знань і навичок.
Розумний календар буде прокачувати необхідні навички упродовж цілого року!


Розумний настінний календар на 2021 рік «Чого не вчать у школі» у тубусі

390 грн

 


Щиро радимо купувати комплект. Разом — дешевше, та корисніше.

 

 


Ця та вся інша продукція видавництва МонолітBizz бере участь в акції
Більше книг — більше знижка