Комплект «Рік особистої ефективності». Скорочений варіант книг в рамках нового проекту

Даруйте друзям розвиток!

Комплект «Рік особистої ефективності»

48 добірних бестселерів про розвиток в одному комплекті з чотирьох збірок самарі. Ви зможете прокачати когнітивний, внутрішньоособистісний, міжособистісний і екзистенціальний інтелекти, багаторазово розвинувши і примноживши особисту ефективність!

  • Тільки цінні ідеї з найкорисніших книжок
  • Без «води» (сумарна економія часу — близько 800 годин)
  • Аудіоверсія до кожного збірника в подарунок

Проєкт «Рік особистої ефективності» — серія збірників самарі від компанії Smart reading, в кожен з яких входить компактний виклад щодо 12 найцінніших книжокз особистого розвитку і особистої ефективності. Всі ці видання — безумовний маст-хев, гідний зайняти важливе місце в системі знань людини, налаштованої на зростання, і здатної забезпечити для цього сильну основу.


Склад комплекту «Рік особистої ефективності» — чотири збірки самарі

Ще зовсім недавно вважалося, що інтелект у людини один, і кожному з нас або пощастило його мати, або ні. Тепер же психологи і вчені, які досліджують людський мозок, виділяють до 35 видів інтелекту, кожен з яких може бути розвинений у конкретного індивіда тією чи іншою мірою. Ба більше, кожен піддається усвідомленому розвитку, а в системі різні види інтелекту розвиваються краще, посилюючи один одного. Кожне видання проєкту «Рік особистої ефективності» допоможе вам посилити одну з граней інтелекту.


Суперкомплект
«Рік особистої ефективності»
від Smart reading

1480 грн

 

 


Новинки від МонолітBIZZ


Комплект збірників в інфографіці «50 найкращих книжок із саморозвитку» і «50 найкращих книжок з особистої ефективності»

 

 

780 грн

750 грн

 

 


 

 

 

290 грн