Новинки видавництва Моноліт-Bizz + знижка на 10% для своїх

Новинка

Пригоди Тимка у світі бактерій

Мити чи не мити… руки? Чи такі вже й небезпечні бактерії, які живуть довкола нас?

Команда фахівців-мікробіологів об’єдналася з видавничим колективом, щоб створити неймовірну книжку «Пригоди Тимка у світі бактерій». Тут усе серйозно, усе правильно з погляду науки! Але водночас дуже легко, зрозуміло й доступно.

Найменші читачі віком 5+ зможуть розпочати з цією книжкою захопливу подорож у світ природознавства.

Людина давно, ще нічого не знаючи про бактерії, навчилася використовувати їх для приготування їжі. Бактерії роблять сир, квашену капусту та інші продукти. Вони смачні, корисні для людини і довше залишаються свіжими.

-На службі в людини

Коли ти довго гуляєш у мокрому взутті, організму доводиться витрачати багато енергії на те, щоб обігрівати твоє тіло. А отже, на належну роботу імунітету її бракує, поліцейські ледачіють або й узагалі відмовляються працювати. У таких випадках кажуть: ослаблений імунітет.

-Імунітет і мокрі ноги


Новинка

Секрети вогню

Допитливий маленький читач знайде в книжці відповіді на запитання: що таке вогонь, як з ним безпечно поводитися і працювати, а також дізнається, як вогонь вплинув на літературу, міфологію та історію світу, а ще про те, як людина навчилася приручати і приборкувати його.

Книжка не тільки розважить і збагатить корисними знаннями, а й у легкій і доступній графічній формі з покроковими ілюстраціями навчить:

— як не допустити пожежі в будинку;

— що робити, коли пожежа все ж сталася;

— як виникають лісові пожежі і як їм запобігати;

— що робити при опіках.

На шляху до відповідей читач натрапить на безліч головоломок і загадок, які не дадуть йому занудитися в дорозі.

На заміну свічкам використовували олійні лампи. Це був світильник, який працює на основі згоряння олії або жиру. У відомій казці про Аладдіна джин з’являється саме з латунної олійної лампи.

-Аладдін з олійної лампи

Першу запальничку винайшов Леонардо да Вінчі, але цей пристрій важко назвати невеликим. До кишені його неможливо було покласти. Це був агрегат, що складався з безлічі пружин і коліс, з’єднаних із кресалом ланцюгами.

-Найперша запальничка


Скоро в продажу

Правила життя та бізнесу

Збірник надзвичайно корисних порад для різних сфер життя, підтверджених особистим досвідом їх творця, відомого маркетера і автора бізнес-бестселерів. Їх можна використовувати як практичні «підказки на щодень» або створити на їх основі власні ефективні «правила життя».

Існує прислів’я: «Спочатку ти працюєш на ім’я, потім ім’я працює на тебе». На жаль, це не про особистий бренд — тут треба працювати нон-стоп. Тут немає «завершення будівництва» — ти постійно «у стані ремонту».

-Особистий бренд

Нетворкінг закінчується, щойно ви починаєте продавати щось своєму співрозмовнику. Спочатку знайомство. Потім користь. Потім продаж. Так це працює. Багато хто цинічно вважає нетворкінг інструментом побудови кар’єри, укладання вигідних угод, знайомства з потрібними людьми… І правильно.

-Нетворкінг


Ваш промокод на

скидку 10 %:

BL-QUVZD

Действует до 26.07 включительно

Промокод можна застосувати до всіх книг магазину, окрім книг з цієї розсилки, та книжок, які приймають участь в акціях