Пекельний тиждень. Сім днів, що змінять твоє життя

З Еріком Бертраном Ларссеном ми вже знайомі за його попередніми двома світовими бестселлерами «Без жалости к себе» и «На пределе».

З ними український читач вже міг ознайомитися у російських перекладах.

Книга, яка зараз готується видавництвом МонолітBIZZ до випуску «Пекельний тиждень» нарешті буде на українській мові.

pekelniy-tigden-2-980x200

 

Колишній норвезький спецпризначенець, магістр економіки, відомий тренер з особистісного вдосконалення та бізнес-консультант Ерік Бертран Ларссен, працюючи з олімпійськими чемпіонами, відомими підприємцями й такими міжнародними гігантами, як Microsoft, розробив власну ефективну стратегію досягнення успіху й гармонії в усіх сферах життя — так званий метод Бертрана.

Перша книга «Без жалости к себе» — це теоретична частина методу Бертрана. Друга книга «На пределе» — практичне застосування методу.

А третя «Пекельний тиждень» — це абсолютно новий твір автора, що раніше не видавався ані російською, ані українською. Це настояна та відфільтрована квінтесенція двох попередніх робіт, доповнена новими ідеями і краще структурована для легкого та швидкого «перетравлювання».

Саме тому вона, безперечно, буде корисна та цікава й тим, хто вже має уявлення про метод Бертрана, й тим, хто чує про нього вперше, — усім, хто прагне розкрити свій потенціал та раз і назавжди змінити життя на краще.

kniga-pekelnyj-tyzhden-600x800

button_kupit-1

Оставить комментарий