Розумний плакат «Планета Земля». Подорож від центру земної кулі до найвищих шарів атмосфери

Унікальний розумний плакат здатний надовго привернути увагу кожної дитини. Адже подорож від центру земної кулі до найвищих шарів атмосфери — справжня пригода для юного дослідника, яка не просто захоплює, а й навчає.

Пройти крізь земну кору і спуститися до ядра Землі, торкнутися хмар, піднятися в термосферу й сісти за штурвал космічного корабля. Це цікавіше, ніж комп’ютерні ігри!

Ваша дитина пізнає і полюбить нашу планету!

Відео про розумний плакат

 

 


Цей плакат також можна придбати в составі комплекту розумних плакатів «Світ навколо»

Унікальний комплект «Світ навколо», що складається з трьох розумних плакатів,— стане справжнім відкриттям для вашої дитини. Захопливий політ до зірок і планет, дослідження океанічного дна, занурення до самісінького центру Землі — пригоди, які не просто заворожують і ваблять, а й розширюють кругозір.

Величезні, яскраві, інформативні та чітко структуровані плакати — це три настінні інтерактивні енциклопедії в одному тубусі!

Ваша дитина вивчить і полюбить навколишній світ!

 

 


Упаковка

Плакати запаковано в міцний і стильний тубус, який надійно захистить його під час транспортування!

А ще барвисте, оригінальне оформлення тубуса легко вирішить питання святкового упакування в тому разі, якщо ви вирішите зробити комусь подарунок!

Дизайн тубуса гармоніює з дизайном плакатів.

Будьте певні: такій крутій штуковині зрадіє і старий, і малий!

Розмір тубусу: 80х80х500 мм.

 


Плакати з комплекту можна придбати окремо

Розумний плакат «Сонячна система»

Унікальний розумний плакат перетворить будь-яку дитину на експерта з будови Сонячної системи. Усім давно відомо, що змусити дітей вчитися — непросте завдання! Набагато ефективніше зробити так, щоб сам процес пізнання захоплював з головою. Саме цього ми і домагаємося! Величезний, яскравий, інформативний і чітко структурований настінний плакат зробить те, про що ще вчора Ви могли тільки мріяти — Ваша дитина полюбить космос!

 

 

Розумний плакат «Глибини океану»
Унікальний розумний плакат перетворить будь-яку дитину на справжнього дослідника морських просторів. Нудні цифри з підручника біології наповняться цілковито іншим сенсом, коли на ваших очах оживуть істоти, що мешкають на різних глибинах. Процес пізнання і навчання перетвориться на захопливу пригоду.

Величезний, яскравий, інформативний і чітко структурований настінний плакат зробить те, про що ще вчора ви могли тільки мріяти — Ваша дитина зрозуміє і полюбить океан!

 

 


Вам також може сподобатись

Комплект із розумного календаря і збірника інфографік «Чого не вчать у школі»
Унікальний комплект із книжки та календаря з яскравими інфографіками розвине м’які навички, які не формуються у звичайній шкільній системі. А можливість формулювати і записувати завдання в календарі навчить організованості і дозволить відчути себе сміливішим і самостійнішим.

 

 

 

 

 


Ця та вся інша продукція видавництва МонолітBizz бере участь в акції
Більше книг — більше знижка