Секрети зіркового подружжя. Бестселер від А. Оністрата і Валентини Хамайко. Сім’я: бізнес-проєкт ХХІ століття

— Як не помилитися у виборі партнера, зберегти любов і гармонійно пройти через усі кризи, які неминуче трапляються в житті будь-якої сім՚ї?
— Як виростити дітей здоровими, сформувати в них необхідні для життя в соціумі якості?
— Як навчити їх розпоряджатися грошима, прищепити їм відповідальність і забезпечити достатньою «порцією» впевненості в собі?

Свої відповіді на ці та багато інших запитань пропонують Андрій Оністрат, спортсмен, бізнесмен, автор яскравих мотиваційних книг і передач, і його дружина Валентина Хамайко — телеведуча, чудова господиня і мати чотирьох дітей.

 

 

Про авторів

Андрій Оністрат — пройшов шлях від простого міняйли в переході метро до власника банку. Перший мільйон заробив у двадцять п’ять років. 2011 року увійшов до рейтингу «100 нових капіталістів України», де його відзначили як талановитого «антикризового керівника».
Понад двадцять разів фінішував в марафонських забігах, подолав п’ять стартів серії World Marathon Majors. Пройшов три повні дистанції Ironman. Є віце-президентом Федерації тріатлону України.

Андрій Оністрат проводить семінари, веде на YouTube свій канал про спорт, бізнес і найважливіші чоловічі досягнення.

Валентина Хамайко — ведуча ранкового шоу «Сніданок. Вихідний» і рубрики «Солодка неділя» на телеканалі «1+1», майстриня кулінарних справ і мати чотирьох дітей.

Володарка нагороди «Чорна перлина» як найкраща модель 2001 року.

Актриса: зіграла ролі в 11 фільмах: «Що робить твоя мама» (Алла Морозова), «Брат за брата» (Вероніка), «Сила тяжіння» (Жанна), «Рідні люди» (Даша), «Дві сторони однієї Анни» (співробітниця офісу), «Янгол-охоронець» (Маша), «Все включено» (Діна), «Зцілення любов’ю» (Ксюша) тощо.

Хочете відкрити найважливіші секрети створення щасливої родини?

А розібратися в тому, як виростити здорових, відповідальних, усебічно розвинених і адаптованих до життя в соціумі дітей?

Тоді ця книжка — саме те, що вам потрібно.

 

 


Ця та вся інша продукція видавництва МонолітBizz бере участь в акції
Більше книг — більше знижка