📚ТОП дитячих книжкових новинок березня👉 Підберіть собі найкращу книжку

Дитячі новинки березня від BIZLIT

 

Тато, мама, я — твариняча сім’я

Автор: Наталья Карпова Євгенія Гюнтер

Дивовижна книжка про те, як тварини створюють сім’ї й виховують своїх малят. Виявляється, деякі з них живуть у парі все життя!

230 грн

 

Суперзвірята

Автор: Наталья Карпова Євгенія Гюнтер

Нова, надзвичайно цікава книжка про тварин для молодших школярів. У ній зібрано унікальні факти про суперздібності, якими дивують нас брати наші менші.

230 грн

 

 

Гравити Фолз. Дневник Диппера и Мэйбл. Тайны, приколы и веселье нон-стоп!

Це найповніша інструкція по виживанню для всіх тих, хто вирішить відправитися в містечко Гравіті Фолз. Таємні містечка, секретні шифри, зустрічі з невідомим і способи захисту від нього. Веселощі гарантовано!

340 грн

 

Давай поговорим о том, откуда берутся дети. О зачатии, рождении, младенцах и семьях

Автор: Роби Харрис Майкл Эмберли

Мета цієї книги — чесно і доступно розповісти дітям про те, наскільки дивні ці процеси насправді. І автору, мамі і педагогу, Робі Г. Харріс, вдалося вплести в захоплюючі історії непрості наукові відомості про тіло і природі людини.

410 грн

 

Что делать, если ждет экзамен

Автор: Людмила Петрановская

Учням книга допоможе вивчити матеріал і показати свої знання під час здачі іспитів, а батькам — правильно підтримати свою дитину в цьому важливому і складному життєвому випробуванні.

155 грн

 

Атлас зниклих тварин

Автор: Ніколя Кухарська

Оригінальний атлас-путівник світом вимерлих тварин. Великий формат, надзвичайно цікаві ілюстрації й величезний обсяг знань про істот, яких ми вже ніколи не зможемо побачити на власні очі.

450 грн

 

Ты можешь создать компьютерную игру

Автор: Шон МакМанус

Хочеш навчитися програмувати, але не знаєш, з чого почати? Ця книга допоможе тобі пройти — крок за кроком — шлях від написання простих програм за допомогою Scratch до придбання навичок, які допоможуть тобі створювати комп’ютерні ігри і навіть сайти. Вивчи основи програмування і створи власну комп’ютерну гру!

210 грн

 

 

Тильда Яблочное Семечко. Куда пропал Руперт?

Автор: Андреас Х. Шмахтл

Перша історія про Тильду для самостійного читання. Великий шрифт, простий текст, невеликі глави — ідеальний формат для дітей, які вчаться читати. Мишка Тільда Яблучне Насіннячко з самого ранку не може додзвонитися до свого друга, старого їжачка Руперта. Вона вирішує піти до нього в гості, щоб дізнатися, чи все в порядку.

310 грн

 

Ці та інші товари ви можете придбати зі знижкою 5%, використавши промокод

BLV567

Діє до 24.03