ТОП книг акції до свята весни. Знижки до 40%

ТОП книжок акції до свята весни

До Свята Весни ми підібрали для вас найпопулярніші книжки зі знижками

Женщины созданы, чтобы их…

Автор: Вячеслав Прах

220 грн
176
грн

 

 

 

 

 

 

Ще до виходу в світ цієї книжки полюбили сотні тисяч читачів В’ячеслава Праху через відверті уривків, які «вражали до глибини душі» і «зачіпали за живе». Нове творіння В’ячеслава Праху можна сміливо вважати найбільш очікуваної новинкою цієї осені …

Маленькая девочка в большом бизнесе

Автор: Мария Солодар

498 грн
398
грн

 

 

 

 

 

 

— як вибрати свою нішу

— як правильно визначити цілі

— як брати клієнтів

— як побудувати команду

— як масштабироваться

— і при цьому всім залишатися дівчинкою, не перетворюючись на мужика в спідниці, залишаючи час на себе.

Я ЗЛЮСЬ. И имею право. Как маме принять свои чувства и найти в них опору

Автор: Лидия Пархитько

395 грн
316
грн

 

 

 

 

 

Мами бувають різні: дорослі, молоді, відповідальні і безтурботні, заміжні і розведені, кар’єристки і домувальниці. Але до чого точно не готова жодна з них — так це до злості на свою дитину. Їх життя належить дітям, і вони не мають права бути втомленими, сумними і роздратованими. Всі негативні емоції повинні бути заховані в найдальші закутки душі, а всі сили спрямовані на задоволення потреб малюка. Але що робити, коли сили закінчуються, а власні слабкість і беззахисність виходять на сцену? Відповіді на це питання і багато інших шукайте в книзі Лідії Пархітько!

Жена (оригинал)

Автор: Катя Портнягина

650 грн
455
грн

 

 

 

 

 

 

 

Дружина — це не статус. Це покликання. Поняття «дружина» в сучасному суспільстві за останнє 20-річчя зазнало великих змін. Жінки наївно вважають, що штамп у паспорті є фінальним акордом у відносинах, в реальному ж житті — це початок найскладнішої і самої відповідальної кар’єри. Кар’єри Дружини.

Я — женщина. Все о женском здоровье, контрацепции, гормонах и многом другом

Автор: Ольга Белоконь

360 грн
324
грн

 

 

 

 

 

У цій книзі є все, що повинна знати кожна з вас. Це справжня енциклопедія жіночого здоров’я. Вона по праву повинна знаходитися в кожному будинку у кожної жінки, незалежно від її віку, інтересів, наявності / відсутності «жіночих» хвороб і інших чинників. Тут є все, що потрібно знати про гормони: навіщо жінці потрібні чоловічі та жіночі статеві гормони, яка їхня роль і функція, чим небезпечний їх надлишок або дефіцит?

Магия утра для всей семьи. Как выявить лучшее в себе и в своих детях

Автор: Хэл Элрод Хонори Кордер

366 грн
293
грн

 

 

 

 

 

Автор бестселера «Магія ранку» з співавторами продовжують розвивати ідею користі раннього підйому, але тепер вже для щасливого життя в родині з акцентом на те, як поведінка батьків вранці впливає на атмосферу в домі.

Узоры для вязания на спицах. Большая иллюстрированная энциклопедия

Автор: Лидия Клёс

850 грн
680
грн

 

 

 

 

 

Нова велика енциклопедія з в’язання на спицях від самого авторитетного німецького видавництва Торре! На цей раз ви знайдете в книзі велику і дивно різноманітну колекцію з 500 візерунків для в’язання на спицях всіх видів.

PRO лицо

Автор: Тина Канделаки

455 грн
364
грн

 

 

 

 

 

 

 

Ідея написати цю книгу прийшла до мене так само, як і ідея створити свій власний бренд. Я не знайшла хорошої книги, яка могла б бути настільним посібником по догляду за собою і зрозуміла, що якщо я послідовно відповім на сотні питань про зовнішність і догляд за собою, які отримую в соціальних мережах, така книга з’явиться. Мені було цікаво і важливо зробити книгу корисною, а питання моїх передплатників дозволили наповнити її темами, актуальними для широкої аудиторії.

Понад 2000 книжок зі знижками до 40% чекають на вас!