Твоя дитина теж має бути успішною!

Пересічні батьки вважають за краще жити на скромну платню і бояться ризикувати, адже «все одно нічого не вийде», можна прогоріти, і взагалі гроші не головне, а багатії — це злодії або щасливці. Свої нав’язані установки вони передають дітям. Потрібно старанно вчитися в школі, вступити до вузу, влаштуватися на «гарну» роботу. На цьому мрії та цілі закінчуються.

Однак практично жоден з багатих і відомих людей не вчився добре ні в школі, ні у вузі. Успішність закладається аж ніяк не там!

Тож як навчити дитину бути самостійною та успішною? Як розвинути підприємницькі здібності з дитинства? Як залучити дітлахів до читання корисної літератури?

Ділова література для дітей — ось можливість навчити дитину мислити нестандартно і в дусі часу. Нещодавно в наш інтернет-магазин «Бізліт» надійшла дитяча книжка про бізнес українською мовою під назвою «Бізнесмаги: як стати справжнім чарівником».

biznesmagi

Screenshot-1

Ця книжка — цінна знахідка для майбутніх мільйонерів. Крізь сюжет оповідання червоною ниткою проходить думка, що успіх досягається не за помахом чарівної палички, а виключно завдяки особистим зусиллям та постійному самовихованню. Тільки так можна дістати справжнє задоволення від результату своєї праці. Книжка розрахована на дітей від 7 до 14 років. Мета автора — донести майбутнім поколінням, що чарівником стати може кожен. Усе залежить тільки від тебе!

Книжка для дітей, тому, звичайно ж, з картинками:)

ццц

Приємне та корисне

Книжка не лише розважить дитину, а й навчить фінансової грамотності, а також надихне зайнятися якоюсь цікавою справою, від якої можна отримувати цілком реальний прибуток. При цьому вона не нудна, а сповнена жартів, написана живою сучасною мовою і подекуди гостросюжетна. Замовляйте книжку «Бізнесмаги» — вона вже є у наявності! Ваша дитина теж має бути успішною!

Screenshot-2