Як існувати у тому, що відбувається тут і тепер, жити у миті?

На третю книжку Еріка Ларссена «Тепер!» українською мовою вже відкрите передзамовлення! Ми всі на неї давно чекали. Ерік — автор бестселерів , знайомих багатьом завдяки російським перекладам «Без жалости к себе» та «На пределе» та новій українській редакції «Пекельний тиждень».

now-cover

button_kupit-1

Ерік Ларссен — людина, яка вміє запалити. Офіцер-спецпризначенець, він став тренером і допомагає людям долати будь-які ситуації. Його челлендж #адскаянеделя прокотився багатьма країнами світу. І змінив життя мільйонів.


Мить коротка та швидкоплинна, це щось, чого спершу немає, потім є, а потім знову немає. Деякі миті легко переживати й легко пам’ятати. Піднесені, прекрасні, чарівні, значущі, казкові миті. В інших немає нічого особливого, або принаймні так здається. З ними просто все гаразд, і  їх швидко забувають. А є сумні, трагічні, несправедливі, огидні миті. Такі, що їх хочеться забути. Однак усе це  — миті. Вони реальні, вони є насправді, навіть якщо ми не переживаємо їх розумом та серцем. Я вірю, що кожна мить має цінність. Цінність, якою часто нехтують. Ми применшуємо її, доки не усвідомимо, що наше життя добігає кінця.


У сучасному світі нам, людям, доводиться діяти швидше й швидше. В багатьох сферах зростання відбувається у геометричній прогресії. Зміни стаються частіше, діапазон вибору розширюється, а можливості, до яких ми одержуємо доступ, множаться на очах. Не дивно, що нам важко лишатися присутніми у миті. Наш мозок просто не встигає розуміти, як можна щоденно створювати позитив

now-book1

Тільки подумайте, як змінилося суспільство й життя людей за останні 150 років! Не слід чекати, що наш мозок автоматично пристосується до таких стрімких та бурхливих зрушень.


Чимало людей, з якими я спілкуюся, кажуть, що час ніби тікає від них. Дні настільки переповнені справами та обов’язками, зустрічами та завданнями, подіями та викликами, що виникає почуття, наче життя проходить повз. Багато кому дошкуляє стрес. Думки таких людей, як правило, про те, що сталося і що може статися, а не про те, що відбувається тепер. Вони зізнаються, що спроби зосередитися на поточних подіях викликають у них дискомфорт — подає голос якась негативна емоція, що зазвичай чаїться на задвірках свідомості.


Як існувати у тому, що відбувається тут і тепер, жити у  миті? Секрет полягає у розвитку внутрішньої сили. Треба бути сильним. Треба набувати внутрішнього спокою. Володіти внутрішньою силою означає бути впевненим у собі, мати підґрунтя, яке лишається непохитним, незважаючи на буревії, що вирують навколо. Завдяки цьому ви не втрачаєте внутрішнього спокою та почуваєтеся хазяїном свого життя.


Дехто несе спокій в собі. Такі люди випромінюють впевненість, міць. Вони кожен день зустрічають з почуттям, що немає такої проблеми, яку б вони не могли вирішити. Думаю, ви розумієте, про що я. Нельсон Мандела, Магатма Ґанді, Мати Тереза, Мартін Лютер Кінг, Жанна Д’Арк. Для  когось внутрішню силу уособлює старий чернець, тоді як іншим спадають на думку герої зі світу кіно: Ґендальф, Міяґі чи Йода. Ці приклади можуть надихати й вчити нас.


Тренуючи свою внутрішню силу, ви набуватимете рис, якими захоплюєтеся у цих особистостях. Також ви побачите, що запустили ланцюгову реакцію, коли приділяєте дедалі більше уваги митям і дедалі глибше переживаєте те, що відбувається тут і тепер. Так підвищується якість життя.


А найцікавіше те, що для цього не потрібно дуже багато змінювати. Невеличке корегування трибу мислення здатне відкрити цілий світ, сповнений присутності в миті. Маленька зміна у напрямі думок може надати поштовху до значно насиченішого життя. Зрушення у поглядах буває досить, аби ваші миті знову стали вашими. В дитинстві ви вміли жити тут і тепер, і вам до снаги повернути цю здатність.
Трохи — це багато!


now-book

button_kupit-1

Оставить комментарий