Як перетворити публічний виступ на втіху!

Від самої лише думки про те, що доведеться стояти на трибуні з мікрофоном та виголошувати важливу доповідь, коли до тебе прикуті десятки, а то й сотні очей, раз обсипає снігом, другий — жаром? І це відчуття не зникає навіть після того, як ви пережили вже не одну презентацію, конференцію, лекцію тощо? Це цілком нормально. Але, виявляється, так само цілком природно й відчувати задоволення, виступаючи перед аудиторією. А головне, що від жаху до насолоди лише один крок, і цей крок — книжка відомого бізнес-тренера й чудового оратора Радислава Гандапаса «Камасутра для оратора: десять розділів про те, як перетворити публічний виступ на втіху», яку відтепер можна прочитати й українською і яка щойно з’явилася в наявності у нашому магазині.

Прочитавши її, ви побачите, що добрими промовцями не народжуються. Мистецтву «взаємного кохання з публікою» можна навчитися. Потрібно лише знати певні прийоми й опанувати технології, які вже давно розроблені й випробувані мільйонами ораторів ще з часів античності до сьогодення.

kniga-kamasutra-dlja-oratora-ukr-600x800

button_kupit-1

Книжками з ораторської майстерності можна, здається, викласти шлях від Землі до Місяця, але не всі вони однаково корисні й ефективні. Перевага цього видання в тому, що тут зібрані найдієвіші методи та поради «практикуючого» оратора з багатим досвідом. І їх буде справді досить, щоб досконало оволодіти словом, навчитися цікаво, красномовно та переконливо доносити до підлеглих, керівників, партнерів, клієнтів потрібну думку. Чи варто говорити, що це вміння відкриває багато дверей, ба більше — є чи не визначальним у всіх сферах суспільного життя?


Оратор виступає з позиції чоловіка (незалежно від своєї біологічної статі), а публіка — з позиції жінки. Тут немає нічого дивного: в обох випадках взаємодіють активне і пасивне начала, панівне і залежне, інь і ян, чоловіче і жіноче. Публіка має жіночу психологію і логіку переваг. Усе, що спрацьовує у стосунках чоловік — жінка, спрацьовує і в стосунках оратор — публіка. Усе, чого не можна допускатися чоловікові у стосунках з жінкою, неприпустимо і в роботі з аудиторією.


Публіку можна зачарувати. Публіку можна спокусити. Публіку можна зґвалтувати. Хіба ні? Публіку можна закохати в себе. І ще: в неї можна закохатися. Це правда. Я сам закохувався багато разів. І багато разів зраджував з іншою публікою. Деколи публіка зраджувала мене з іншим оратором. І тоді я спостерігав за ним: що він робить не так, як я, чим він їй цікавіший; що я можу зробити, щоб знову відбити її у нього? Я знаходив. Я робив це. І деколи повертав зрадливицю. Я маю що вам розказати.


Вперше українською мовою!

rad2Радислав Гандапас — найвідоміший у СНД спеціаліст із лідерства. Найтитулованіший бізнес-тренер Росії. Проводить щонайменше сто тренінгів і семінарів на рік по всій Російській Федерації, а також у країнах СНД, Середньої Азії та Балтії. Його єдиного у Росії тричі було визнано кращим у професії за підсумками року. Лауреат премії Рунета — 2013 за книжку «Харизма лідера», визнану кращою книжкою року в номінації «Ділова література». Постійний експерт у програмах центральних телеканалів і на сторінках провідних ділових видань. Серед його клієнтів — МТС, «Сбербанк», «Альфа-банк», РЖД, «Сибур», «Русский алюминий», «Норильский никель», представництва IBM, BP і MTV, Олімпійський комітет Сочі — 2014, а також члени урядів кількох країн.


З відгуків про книжку:

«Якщо Ви хочете впливати на людей, переконувати їх у необхідності зробити те, що Ви від них хочете, і робити все це весело, яскраво, незабутньо, а найголовніше — ефективно та результативно, обов’язково прочитайте книжку».

«Чудова книжка! Прекрасний зміст, відмінна структура, чудова мова. Жодної води, чіткі пояснення та суцільна практика. Яскраві метафори, приклади та історії, які легко та надовго запам’ятовуються».

«З цієї книжки варто почати знайомство з ораторським мистецтвом! Тут викладені основи риторики. Важко собі уявити людину, якій ця книжка була б не корисною… Читати усім!»

«Дуже рекомендую прочитати усім, кому хоч раз доводилося виступати на зборах, говорити тост, вітати з Днем народження, показувати презентацію клієнтам, розповідати друзям цікаві випадки тощо. Взагалі книжка для найширшої аудиторії».


Усе, що людина робить із задоволенням, вона робить правильно.

Радислав Гандапас


І ще одне: сьогодні в наших групах у соцмережах стартував розіграш цієї книжки — увага!!! — з підписом автора!*
* — Підказка: книга розігрується тільки одна, а тому, щоб збільшити шанси на виграш, можна взяти участь у конкурсі у всіх наших соцгрупах

 

Оставить комментарий